21 ligjet e padiskutueshme te lidershipit, John C. Maxwell. Book from Albania

21 ligjet e padiskutueshme te lidershipit, John C. Maxwell. Book from Albania

Quantity:
     1 available for sale
Buy It Now For:
$19.99
Shipping:
$27.99    Standard Shipping from outside US (5 to 10 business days) - (more details)
Returns:
7 day money back, buyer pays return shipping - (more details)
Visitor Count:
58 views
Condition:
New
Payment Methods Accepted:
PayPal AcceptedChecks / Money Orders Accepted Check or Money Order
Purchase Protection Offered:
PayPal Buyer Protection - Safer Shopping

recommend to a friend by email share on facebook share on twitter share on pinterest

Item Description

Item Details

UniSquare Item ID:
2089744
Condition:
New

Item Description

Titulli: 21 ligjet e padiskutueshme të lidershipit

Origjinali: The 21 irrefutable laws of leadership

Gjinia: Ekonomi

Autori: John C. Maxwell

Shqipëroi: Taulant Hatia

Shtëpia botuese: Nikolla Langore

Viti: 2020

Fq. 412

Pesha: 0.516 kg

ISBN: 978-9928-00-457-4

Ky libër është në gjuhën shqipe

Mbi librin

Një nga librat më të kërkuara mbi LIDERSHIPIN.

Secili nga ligjet e lidershipit është bërë më i qartë dhe është pÄ›rditësuar,

Ligjet janë shpjeguar tani më në thellësi.

Janë përfshirë shtatëmbëdhjetë hlistori të reja mbi lidershipin,

Janë futur dy ligje të reja të lidershipit.

Mjetet e reja të vlerësimit do të zbulojnë pikat e tua të forta dhe të dobëta të lidershipit.

Ushtrimet e reja të zbatimit në secilin kapitull do të të ndihmojnë të ecësh përpara.


Payment and Shipping Details


Seller IP Address: Albania - Albania

Shipping services available:
Shipping / Handling Cost Cost For Each Additional Item Service
$27.99 $0.00 Standard Shipping from outside US (5 to 10 business days)

Shipping Restrictions - Shipping is not available to the following regions/countries:
Africa: Libya, Niger, Namibia, Mozambique, Morocco, Mayotte, Mauritius, Mauritania, Malawi, Madagascar, Nigeria, Liberia, Lesotho, Kenya, Guinea-Bissau, Guinea, Ghana, Gambia, Gabon, South Sudan, Zimbabwe, Zambia, Western Sahara, Uganda, Tunisia, Togo, Tanzania, United Republic of, Swaziland, Sudan, Mali, Somalia, Sierra Leone, Seychelles, Senegal, Sao Tome and Principe, Saint Helena, Rwanda, Reunion, Congo, Republic of the, Benin, Botswana, Burkina Faso, Burundi, Cameroon, Cape Verde, Central African Republic, Chad, French Southern Territories, Comoros, Congo, The Democratic Republic of the, Cote D'Ivoire, Djibouti, Egypt, Algeria, Equatorial Guinea, Ethiopia, Angola, Eritrea
Central America and Caribbean: Antigua and Barbuda, Trinidad and Tobago, Panama, Aruba, Bahamas, Guatemala, Cayman Islands, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Saint Vincent and the Grenadines, Barbados, Guadeloupe, Grenada, Sint Maarten, Belize, Nicaragua, Dominican Republic, Dominica, El Salvador, Curacao, Virgin Islands, U.S., Martinique, Cuba, Jamaica, Virgin Islands, British, Montserrat, Honduras, Haiti, Anguilla, Turks and Caicos Islands
Europe: Albania
Oceania: Vanuatu, Northern Mariana Islands, United States Minor Outlying Islands, Tokelau, Tuvalu, Tonga, Wallis and Futuna, American Samoa, New Zealand, French Polynesia, Fiji, Guam, Kiribati, Marshall Islands, Cook Islands, Micronesia, Federated States of, Nauru, New Caledonia, Solomon Islands, Cocos (Keeling) Islands, Christmas Island, Niue, Norfolk Island, Palau, Papua New Guinea, Pitcairn Islands, Samoa
Payment methods accepted:
  • PayPal Accepted
  • Checks / Money Orders Accepted Check or Money Order

Return Policy:
Item must be returned within: 7 days - Buyer pays return shipping costs.
Refund will be given as: Money back


Top